KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14187006
nr 1418 7006
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Gray Dreambowl". Signerad. Olja på papper", 20x35cm, yttermått inklusive ram: 22x37 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:43:34
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson